Sony Alpha A7 II tělo ⭐AKCE

3 roky záruka Doprava zdarma

Sony Alpha a7 II

 • Sony Alpha a7 II
 • Sony Alpha a7 II, výklopný displej 2
 • Sony Alpha a7 II, horní pohled
 • Sony Alpha a7 II, dolní pohled
 • Sony Alpha a7 II, výklopný displej
 • Sony Alpha a7 II, displej
 • Sony Alpha a7 II, pravá strana
 • Sony Alpha a7 II, otevřené konektory
 • Sony Alpha a7 II, levá strana

⭐ obvyklá cena Sony 31.490 Kč
Špičková kvalita obrazu, kompaktní rozměry, nízká hmotnost - zcela v duchu tradice modelové řady A7

Výrobce: Sony

Kategorie: Kompakty s výměnným objektivem Sony

Dostupnost: Skladem 4ks , u Vás doma do: 7.7., osobně: od 4.7.

Oehling kód: 781477

Zobrazit celou anotaci

Hlídat cenu a dostupnost + Porovnat

Cena s DPH: 29 990 Kč
Cena bez DPH:
24 785,00 Kč

Kompatibilní příslušenství pro Sony Alpha A7 II tělo ⭐AKCE (58)

Objektivy pro zrcadlovky a kompakty Objektivy pro zrcadlovky a kompakty (48)

Držáky objektivů Držáky objektivů (1)

Blesky Blesky (2)

Bezdrátové ovládání blesků Bezdrátové ovládání blesků (6)

Akumulátory Akumulátory (1)

Popis produktu Sony Alpha A7 II tělo ⭐AKCE

! Podmínkou pro uplatnění 3 leté záruky je nutná registrace produktu do 60 dnů od zakoupení, dle informací na příbalovém letáku nebo zde !

 • Akce prodloužená záruka platí do 31.1.2023

Fotoaparát nabízí špičkovou kvalitu obrazu, kompaktní rozměry, nízkou hmotnost - zcela v duchu tradice modelové řady A7, do níž patří i nejmenší a nejlehčí plnoformátový fotoaparát s výměnným objektivem na světě (A7R). Plnoformátový 35mm obrazový snímač Exmor CMOS s rozlišením 24,3 efektivních megapixelů disponuje pohyblivostí po pěti osách - kompenzuje tak pohyby fotoaparátu a opticky stabilizuje obraz v ekvivalentu korekce 4,5 clonového čísla v režimu fotografování. Tak ostré fotografie a nerozmazané video, pro které dříve bylo třeba použít stativ, dnes můžete snímat z ruky. Plnoformátový snímač s praktickou stabilizací obrazu se stará o krásně vykreslený detail. Stabilizace obrazu zabudovaná přímo ve fotoaparátu zajišťuje ostrost obrazu i při použití výměnného objektivu s bajonetem A nebo volitelného adaptéru.

První plnoformátový fotoaparát s optickou pětiosou stabilizací obrazu na světě

Tato technologie detekuje a koriguje pohyby fotoaparátu. Díky ní jsou fotografie i videa nádherně ostrá, a to i při vybočení a klonění, k němuž dochází zejména při fotografování teleobjektivem, nebo při pohybu po ose X a Y, který je patrný zejména při větším zvětšení, a při rotačním pohybu, který často kazí ostrost nočních snímků nebo při záznamu videa.

Plnoformátový obrazový snímač svým vlastním protipohybem kompenzuje pohyby fotoaparátu. V režimu fotografování je stabilizace obrazu v ekvivalentu korekce 4,5 clonového čísla.

Optická pětiosá stabilizace obrazu ideální pro širokou škálu objektivů A
Nyní můžete fotografovat z ruky za špatných světelných podmínek a na delší expozici, což vám dává více kreativních možností a větší mobilitu bez nutnosti používat stativ. Stabilizace obrazu zabudovaná v těle fotoaparátu je účinná i v kombinaci s objektivy s bajonetem E bez technologie Optical SteadyShot (OSS). Objektivy s bajonetem A lze (s pomocí volitelného adaptéru LA-EA4 nebo LA-EA3) také použít - pohyby fotoaparátu jsou kompenzovány přímo v jeho těle po pěti osách. A7 II tedy i s různými objektivy ukáže svoji jedinečnou schopnost vykreslit i ten nejmenší detail.

Ověřte si výsledek stabilizace obrazu pomocí funkce Live View
Díky této funkci můžete sledovat stabilizovaný obraz v reálném čase na LCD displeji nebo v OLED hledáčku, což vám umožní doladit zarámování a zaostření, a to i když používáte teleobjektiv nebo makroobjektiv.


Rychlé, přesné automatické ostření Fast Hybrid AF

Široké pole automatického ostření v kombinaci s AF snímačem s 117tibodovou fázovou detekcí (v kombinaci s 25tibodovou detekcí kontrastu). AF snímač se 117 body fázové detekce a 25 body detekce kontrastu rozmístěnými po celé ploše umožňuje dokonalé sledování fotografovaného objektu - i pohybující se objekty, které by jinak byly rozmazané, jsou dokonale ostré.

O 30 % rychlejší reakce systému automatického ostření
Snímaný objekt je detekován rychleji díky vylepšenému algoritmu pro optimalizovanou funkci pohonu objektivu. V různých režimech má automatické ostření v průměru o 30 % rychlejší reakce ve srovnání s předchozími modely.

O 1,5x rychlejší sledování fotografovaného objektu ve srovnání s předchozími modely a vylepšený algoritmus predikce pohybu
Vylepšený původní algoritmus od Sony, který dopředu propočítává pohyb, přispívá k 1,5x výkonnějšímu sledování objektu. Režim AF (automatické ostření) a AE (automatické expozice) sleduje pohybující se objekt i při rychlém sekvenčním fotografování (rychlostí až 5 snímků za vteřinu), takže vám neunikne žádný rychlý pohyb nebo změna výrazu. Vylepšeného sledování a snímání pohybujícího se objektu bylo docíleno díky nejmodernějším poznatkům v oblasti analýzy obrazu - funkce „lock-on AF", která optimalizuje zaostření na objekt v závislosti na jeho velikosti.

Špičková kvalita obrazu a vylepšený záznam videa díky plnoformátovému snímači a obrazovému procesoru BIONZ XTM

35mm plnoformátový snímač Exmor CMOS nabízí skutečně vysoké rozlišení a citlivost a minimální šum
Fotoaparát je vybaven plnoformátovým obrazovým snímačem Exmor CMOS s přibližně 24,3 efektivními megapixely. Vysoké rozlišení a větší pixely vylepšují citlivost a snižují šum - optický potenciál objektivu je tak plně využit. Obraz je nádherně vykreslen a docílíte i bokeh efektů, které umožňuje jen plnoformátový snímač.

Obrazový procesor BIONZ X je zárukou skvělého detailu a přirozeně vykreslené struktury - a to vše s daleko menším šumem
Nová generace obrazového procesoru BIONZ X se vyznačuje super rychlým zpracování obrazu a různými vylepšujícími funkcemi - „technologie reprodukce detailu", například, vytváří přirozeně vykreslené struktury i těch nejmenších detailů snímku; „technologie redukce ohybu světa" zabraňuje ztrátě detailu při zavřené cloně; a funkce, která umožňuje redukci šumu pouze ve vybrané oblasti, zachovává vykreslenost detailu a struktury i za horšího světla, například v noci nebo v místnosti.

Podpora XAVC-S záznamu ve vysokém bit rate
Kromě záznamu videa ve formátu AVCHD Ver. 2.0 Full HD (1920×1080) 60p (50p)/60i (50i)/24p nabízí fotoaparát také záznam XAVC-S, formát pro spotřebitelský segment, který byl odvozen z profesionálního formátu XAVC.v Díky tomu je možný Full HD záznam videa ve vysokém bit rate 50 Mbit/s. Dlouhá GOP komprese neutralizuje rozdíly mezi rámečky, nechybí ani MPEG-4 AVC/H.264 kodek pro video. Záznam zvuku využívá lineární PCM a soubory se ukládají ve formátu MP4.

Plnohodnotný záznam videa, který splňuje nároky profesionálního workflow
Obrazové profily umožňují pohodlné úpravy tónu přímo z fotoaparátu. A7 II také podporuje gamma funkci S-Log2vi, která nabízí široký dynamický rozsah v kombinaci s širokou barevnou škálou S-Gamut. Mezi další funkce patří Time Code/User Bit (praktické při postprodukci), Rec Control (pro synchronizaci záznamu s kompatibilními externími nahrávacími zařízeními), zobrazení/nastavení trackovacího bodu a duální záznam videa.

Široké využití a spolehlivost

Komfort
Tvar a výška gripu zaručují pevný úchop i při práci s velkým teleobjektivem. Tlačítko spouště je umístněno blíže přednímu panelu pro větší pohodlí při ovládání. To, v kombinaci s jeho většími rozměry, pomáhá redukovat nechtěný třes. Pohodlí a praktičnost jsou designovou prioritou. K deseti uživatelsky definovatelným tlačítkům lze přiřadit jakoukoliv z 56 funkcí. Výklopný LCD displej s technologií White MagicTM nabízí bezkonkurenční viditelnost - a to i na přímém slunečním světle.

Ostrý XGA OLED Tru-Finder hledáček s vysokým kontrastem
XGA OLED Tru-Finder hledáček s 2,36 miliony bodů ekvivalentního rozlišení zaručuje vysoký kontrast - a tím pádem i věrnou reprodukci všech funkčních nastavení a jejich snadnou úpravu, precizní manuální doostřování pomocí zvětšení displeje nebo barevného zvýraznění ostrých míst (peaking). Nechybí samozřejmě ani bokeh efekty. Hledáček také umožňuje snadné prohlížení předchozích snímků. A protože je fotoaparát plně APS-C kompatibilní, i v kombinaci s APS-C objektivy zobrazuje celou plochu.

Spolehlivost, která uspokojí i profesionála
Odolná hořčíková slitina použitá na horním díle, předním krytu a vybraných vnitřních komponentech fotoaparátu propůjčuje pevnost a lehkost. Robustní závit si snadno poradí mimo jiné i s velkým teleobjektivem a těžkým video objektivem.

Hlavní tlačítka a ovládací prvky jsou odizolované, takže se do těla fotoaparátu nedostane vlhkost ani prach. Do sebe zapadající dvojitá konstrukce krytů na karty a dalších portů a veškeré další spoje poskytují zvýšenou ochranu proti prachu a vodě. Fotoaparát je konstruován tak, aby ho fotograf mohl používat v různých situacích a nemusel se o svoje vybavení bát.

Rychlá aktivace - o 40 % rychlejší
Po zapnutí je fotoaparát připraven k fotografování o 40 % rychleji ve srovnání s aktuálními modely.
Podpora Wi-Fi a NFC pro snadné propojení s mobilními zařízeními

Wi-Fi a NFC konektivita

Parametry k produktu Sony Alpha A7 II tělo ⭐AKCE

Název parametrů Hodnoty parametrů
Set s objektivem nebo tělo: Pouze tělo
Datum uvedení na trh: 2015/01
Typ akumulátoru: NP-FW50
Hmotnost bez aku a karty: 407 g
Hmotnost: 407 g
Konektor exter. mikrofonu: Ano
Konektor pro sluchátka: Ano
Patka pro externí blesk : Ano
Minimální ISO : 50 ISO
Maximální ISO : 25600 ISO
Koeficient prodloužení: 1
Typ bajonetu: Sony E
Stabilizátor obrazu: Ano
Rozměr senzoru: 35,9x24
Rozlišení : 24.3 Mpx
Šířka: 126.9 mm
Hloubka: 94.4 mm
Délka: 48.2 mm
Kompatibilita pam. karet: SDXC , SDHC , Memory stick
Wi-Fi: Ano
Typ hledáčku: elektronický
Odolný pronikající vodě a prachu: Ne
USB 3.0: Ne
Vestavěný GPS: Ne
Synchrokontakt PC: Ne
Vestavěný blesk : Ne
Otočný displej: Ne
Zvětšení obrazu v hledáčku: 0.71 %
Čištění senzoru: Ano
České menu: Ano
HDMI: Ano
Samospoušť: Ano
USB : Ano
Bulb (trvalá expozice): Ano
scénicke režimy (sport, makro ...: Ano
P/A/S/M: Ano
Ozvučené video: Ano
Videosekvence: Ano
DPOF (přímý tisk): Ano
Ukládání RAW + JPEG: Ano
Výklopný displej: Ano
JPEG (JPG): Ano
LiveView: Ano
RAW (NEFF, DNG): Ano
Synchronizace blesku: 1/250
Stativový závit: 1/4
Pokrytí hledáčku: 100 %
Vhodné pro využití: Profesionální
Barevná hloubka: 14 bity
Nejkratší expoziční čas (s): 1/8000
Formát senzoru: Full Frame
Typ senzoru: CMOS
Počet ostřících bodů: 25
Velikost displeje: 3 "
Dioptrická korekce plus: 3 + D
Nejdelší expoziční čas: 30 s
Výdrž akumulátoru: 340 snímků
Poměr stran snímače: 3:2
Dioptrická korekce mínus: 4 - D
Velikost displeje (cm): 7.5 cm
Rozlišení displeje: 921600 px
Materiál: hořčíková slitina

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto produktu

Napište komentář
Sony Alpha A7 II tělo ⭐AKCE mohou nahradit tyto výrobky

Firmware Sony Alpha A7 II tělo ⭐AKCE

 • Firmware verze 3.30 pro fotoaparát Sony a7 II. Zlepšení množství světla na okraji snímků pořízených při použití blesku. Vylepšuje nedostatečné osvětlení v okrajích snímku pořízeného s bleskem s novým firmware ver. 3.20., 18. 11. 2016

  + Přidává podporu pro radiové řízení osvětleni
  + Podpora nových objektivů
  + Podpora fázové detekce AF
  + Správné zobrazení názvu objektivu v EXIF
  + AF lze použít v režimu záznamu videosekvencí s objektivem SEL85F14GM
  + Rozšiřuje nastavení o 14 bitový nekomprimovaný RAW formát
  + Přidává fázovou detekcí a podporu AF pro A-mount adaptér objektivů LA-EA3 (LA-EA1)
  + Rozšiřuje funkční tlačítka uživatelského nastavení pro režim videa
  + Zlepšuje funkci fotoaparátu a poskytuje zlepšení obrazu s novými objektivy (SEL35F14Z, SEL24240, SEL28F20, SEL90M28G)
  + Poskytuje vylepšený systém stabilizace obrazu při namáčknutí spouště, s lupou, záznamu videosekvence a s dalšími funkcemi

  Stáhnout firmware z webu výrobce

 • Systémový software verze 3.20 pro ILCE-7M2, 23. 9. 2016

  + Podporuje dálkově ovládaný systém osvětlení

  - Chyba v softwarové korekci tmavšího obrazu v okrajích snímků při použití blesku.

  Stáhnout firmware z webu výrobce

Máte tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když bude nová verze firmware.


Recenze Sony Alpha A7 II tělo ⭐AKCE

 • Recenze Sony A7 II, 12.2.2015 en

  Imaging Resource Sony má s A7 II v rukách dalšího vítěze. Tím, že vyřešilo některé z designové a ergonomické manýry původního modelu, navíc i s pozoruhodnou 5-osou stabilizací obrazu a další mnohé drobné vylepšení ...

  + Výborná 5-osá stabilizace obrazového snímače
  + Výrazně vylepšená ergonomie a rozvržení horních ovládacích prvků
  + "Mark II" si zachovává působivou kvalitu obrazu, dynamický rozsah a vysoký výkon ISO
  + XAVC S 50Mbps formát videa
  + Rychlejší čas startu při zapnutí
  + Hybridní AF velmi dobře spolupracující s dobrým kontinuálním AF

  - (Podobné jako u A7): Hlasitá závěrka (ale elektronick závěrka na první lamelu pomůže)
  - Životnost baterie by mohla být lepší
  - AF za šera stále není tak dobrá jako u většiny DSLR
  - Pomalé čištění vyrovnávací paměti
  - Omezený výběr sony Sony FE objektivů (ale je to čím dál lepší)

  Přejít na recenzi

 • Test fotoaparátu Sony A7 II, 23.3.2015

  Fotoaparát.cz Co tedy říci na závěr. Sony A7 II je vylepšenou verzí A7 I, to je jí nemůže upřít, spolu se staro-nově umístěným optickým stabilizátorem na čipu v těle přístroje. Vysoké rozlišení spolu s ještě nižším šumem. Loni jsem v závěru o A7 I polemizoval, že se ukáže jak to výrobce myslí s celkovou koncepcí. Od té doby přibylo poměrně dost nových objektivů, a i výrobci jako třeba Tamron nebo Sigma (zatím jen pro APS-C) a Zeiss nebo Samyang (i pro Full frame) začali nabízet objektivy s E-bajonetem. Nadále zůstává plně zachovaná kompatibilita s A-bajonetovými objektivy přes příslušné redukce.

  Přejít na recenzi

 • Ukázkové fotografie Sony A7 II, 27.2.20115 en

  PhotographyBlog.com Před našim hodnocení v plném rozsahu nabízíme57 ukázek ve formátu JPEG fotografií pořízených s novým kompaktní kamerový systémem Sony A7 II, včetně celé řady citlivostí ISO.

  Přejít na recenzi

Našli jste recenzi o které ještě nevíme?

Pošlete nám na ni odkaz

Zajímá vás tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když se dozvíme o nové recenzi.


Košík: (0)

Váš košík je prázdný

Přihlásit seZaslat zapomenuté heslo

Pokud nemáte účet,
zaregistrujte se zde

Registrovat