Sony Alpha A7 III tělo + Sony 50mm f/1,8

Doprava zdarma

Sony Alpha A7 III

 • Sony Alpha A7 III
 • Sony Alpha A7 III, displej
 • Sony Alpha A7 III, spodní pohled
 • Sony Alpha A7 III, boční pohled
 • Sony Alpha A7 III, pohled zhora

S DÁRKEM DO KONCE LÉTA
ZDARMA Sony 50mm f/1,8
Dokonalost pro všechny. Vše potřebné. Zachyťte vrcholné okamžiky díky modelu α7 III značky Sony, který je vybaven novým snímačem Full-Frame CMOS se zpětným osvětlením a dalšími inovacemi v oblasti zobrazování, vysokou rychlostí odezvy, snadnou obsluhou a spolehlivou odolností, které vyhovují požadavkům fotografů.

Výrobce: Sony

Kategorie: Digitální zrcadlovky Sony

Dostupnost: Skladem >10ks , u Vás doma do: 21.8., osobně: od 20.8.

Oehling kód: 789630

Zobrazit celou anotaci

Hlídat cenu a dostupnost + Porovnat

Cena s DPH: 52 990 Kč
Cena bez DPH:
43 793,00 Kč

Spočítejte si
měsíční splátku

Kompatibilní příslušenství pro Sony Alpha A7 III tělo + Sony 50mm f/1,8 (108)

Objektivy pro zrcadlovky Objektivy pro zrcadlovky (11)

Objektivy pro systémové kompakty Objektivy pro systémové kompakty (32)

Objektivy pro videokamery Objektivy pro videokamery (1)

Blesky Blesky (17)

Bezdrátové ovládání blesků Bezdrátové ovládání blesků (11)

Brašny Brašny (1)

Ochranná pouzdra Ochranná pouzdra (1)

Secure Digital Secure Digital (32)

Ochrany a šachty na LCD Ochrany a šachty na LCD  (2)

Popis produktu Sony Alpha A7 III tělo + Sony 50mm f/1,8

V měsíci srpnu obdržíte společně s fotoaparátem Sony A7 v setu s objektivem 28-70, druhý objektiv Sony 50mm f/1,8 (SEL50F18F) v hodnotě 5.729 Kč ZDARMA.

Dokonalost pro všechny. Vše potřebné.

Zachyťte vrcholné okamžiky díky modelu α7 III značky Sony, který je vybaven novým snímačem Full-Frame CMOS se zpětným osvětlením a dalšími inovacemi v oblasti zobrazování, vysokou rychlostí odezvy, snadnou obsluhou a spolehlivou odolností, které vyhovují požadavkům fotografů.

Ovládejte svoji kreativitu

Díky kompaktnímu tělu s vynikajícími možnostmi zobrazení a vysokou rychlostí vám model α7 III poskytne výkon, přesnost a flexibilitu, které vám umožní zachycovat jedinečné okamžiky tak, jak si přejete.

Hlavní rysy Sony A7 III:

 • 24,2 Mpx
 • 10 sn./s
 • ISO 100 - 51200
 • 4D focus
 • 4K HDR
 • 5osá stabilizace obrazu

Vykreslení scén v realistických detailech

Nově vyvinutý snímač obrazu se zpětným osvětlením a zdokonalený systém zpracování obrazu splňují různé požadavky na fotografování a poskytují vysoce kvalitní obrazové možnosti, které byste očekávali pouze u fotoaparátu Full-Frame.

Nový snímač, zdokonalený obrazový procesor

Nejnovější technologie zajišťuje ohromující rychlost zpracování
Nová verze 24,2megapixelového snímače Exmor R CMOS nyní nabízí provedení se zpětným osvětlením, je doplněna nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X a přední technologií LSI. Tato kombinace zaručuje dvakrát vyšší rychlost načítání dat6 a 1,8krát lepší zpracování dat.

Snímač Full-Frame se zpětným osvětlením

Vyšší citlivost i rychlost čtení
35mm obrazový snímač CMOS Full-Frame se zpětným osvětlením nabízí vyšší efektivitu při zachycení světla a rozšířené obvody. Díky měděnému vinutí přispívá k rychlejšímu přenosu dat, výstupu dat při velmi vysoké rychlosti a zároveň minimalizuje šum a odhaluje jemné detaily každého snímku.

Omezení šumu u obrazů s vysokým rozlišením

Až 1,5krokové vylepšení v kvalitě obrazu
Rozsah ISO je zvětšen na ISO 100-51200 (lze rozšířit na ISO 50-204800 u fotografií), zatímco technologie pro reprodukci detailů a redukci šumu podle oblasti zachovávají detaily obrazu a redukují šum. Díky výkonu ve středním až vysokém rozsahu citlivosti můžete fotografovat při vysoké citlivosti ISO, aniž by došlo ke zhoršení šumu nebo obrazu.

Jemná gradace od stínu ke zvýraznění

Dynamický rozsah až přibližně 15 kroků
Dynamického rozsahu až přibližně 15 kroků8 je při nastavení nízké citlivosti dosaženo díky vylepšenému snímači CMOS a obrazovému procesoru, které umožňují jemnou gradaci od stínu ke zvýraznění. Tím získáte svobodu při vytváření kreativních snímků.

Věrná reprodukce barev

Přesnější reprodukce barev přímo z fotoaparátu
Kvalita reprodukce barev se výrazně zlepšila, takže snímané objekty mají přirozenější barvy, které věrné odrážejí skutečné barvy. Odstíny pleti v portrétech, modré nebe na snímcích krajiny a živé odstíny na fotografiích zátiší vypadají velmi realisticky.

Stabilnější snímky s 5osou stabilizací

Nejnovější, vysoce přesná stabilizace využívá stabilizační jednotku, gyrosenzory a algoritmy, aby se dosáhlo rychlostní výhody až 5krokové 9 clony v systému, který kompenzuje pět typů chvění fotoaparátu díky široké škále objektivů a poskytuje vynikající výkon.

14bitový výstup RAW pro bohaté gradace

Pro dosažení plynulejší gradace zpracovávají nejnovější obrazový procesor BIONZ X a přední technologie LSI 16bitové obrazové signály. Tento procesor také umožňuje 14bitový výstup RAW i při snímání v tichém nebo souvislém režimu.

Zaměřte cíl pomocí výkonného automatického ostření

4D FOCUS – výkon automatického ostření se vyvíjí

Výkon automatického ostření je nyní lepší: optimálně využívá stejná vylepšení automatického ostření jako u modelu A9. Jakmile model A7 III zachytí nepředvídatelně se pohybující objekty, třeba tanečníky, boxery nebo divoká zvířata, jen tak je nepustí z dohledu.

4D FOCUS: Úžasně široké pokrytí

693. Neuvěřitelně vysoký počet bodů AF s fázovou detekcí
Tento fotoaparát obsahuje systém automatického ostření s fázovou detekcí a 693 body, které pokrývají přibližně 93 % oblasti snímku a také 425 hustě poskládaných bodů automatického ostření pro detekci kontrastu13 vylepšujících ostření.

4D FOCUS: Rychlé automatické ostření

Až dvakrát rychlejší výkon automatického ostření
Kombinace AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině pro vynikající rychlost a sledování a přesného AF s detekcí kontrastu umožňuje důmyslnému rychlému hybridnímu AF značky Sony zachytit rychlé objekty na dokonale ostrých snímcích. Tento systém 2x zvyšuje výkon AF.

ZAOSTŘENÍ 4D: Neochvějné sledování

Vylepšené sledování automatického ostření pro rychle se pohybující objekty
Výkonné automatické ostření převzaté od modelu A9 umožňuje sledování automatického ostření s vyšší přesností pro souvislé fotografování rychlých akcí. Při rychlejším načítání snímače obrazu lze sledovat i pohyb složitých předmětů a náhlé pohyby lze přesně předvídat, což umožní zachytit rozhodující okamžiky.

Spolehlivé automatické ostření až do jasu EV-3
Pokročilé algoritmy automatického ostření přispívají k větší přesnosti automatického ostření až po tak nízké hladiny světla jako EV-3, což zajistí spolehlivější automatické ostření na tmavých místech.

Automatické ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině podporuje objektivy s bajonetem A
Systém automatického ostření s fázovou detekcí a 693 body nezajišťuje jen pokrytí – nabízí výhody vysokého výkonu při sledování, i když upevníte objektiv s bajonetem A prostřednictvím adaptéru LA-EA3

Zachyťte oči a pohleďte do duše

AF na oči způsobilo převrat v zachycování portrétů

Model α7 III nyní umožňuje používat automatické zaostření na oči v režimu AF-C pro rychlejší a účinnější sledování očí při fotografování. Snadné udržení optimálního zaostření na pohybující se objekty může zcela změnit vaše portrétní fotografie.

 • Ovládání ostření na obrazovce - Model A7 III je vybaven funkcí zaostření dotykem a funkcí dotykového panelu, abyste mohli při současném využití hledáčku dotykem prstu intuitivně posouvat zaostřený záběr.
 • Automatické ostření při zvětšeném zaostření - Když je vybraná oblast ostření v hledáčku/na monitoru zvětšená, použijte pro fotografie automatické ostření a po automatickém zaostření zobrazení zvětšete. Tento postup je ideální pro zaostření na malou plochu a další fotografie s přesným ostřením.
 • Všestrannější nastavení automatického ostření - Citlivost sledování automatického ostření pro fotografie je možné nastavit v pěti krocích. Oblasti/ body automatického ostření se dají změnit při přepínání mezi orientací na výšku a na šířku. Nastavení bodů ostření lze přiřadit vlastním tlačítkům.

Zachyťte rozhodující okamžiky

Rychlé souvislé fotografování pro zachycení vrcholných okamžiků

Model A7 III může používat souvislé snímání rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE a snímání série snímků rychlostí až 8 sn./s s režimem živého náhledu. Fotoaparát také podporuje tiché snímaní18 rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE při maximálním rozlišení.

Větší jistota při souvislém fotografování

Zachyťte akci pomocí souvislého fotografování rychlostí až 10 sn./s – nebo 8 sn./s při fotografování s funkcí Live View – se sledováním AF/AE. Při souvislém snímání19 zachytíte až 177 snímků ve formátu JPEG, 89 komprimovaných snímků RAW nebo 40 nekomprimovaných snímků RAW.

Souvislé fotografování v naprostém tichu - Tento fotoaparát umožňuje potichu snímat rychlostí až 10 sn.,/s se sledováním AF/AE. Při snímání různých scén je ticho zásadní a i ten nejnepatrnější šum může znamenat ztrátu šance na ideální záběr.

Záznam s funkcí proti blikání - Pokud je zjištěno blikání umělého osvětlení, závěrka se nastaví tak, aby minimalizovala možnou nekonzistenci expozice a barev jak na snímcích při krátkých časech expozice, tak i na souvisle pořízených snímcích.

Lepší ovládání při souvislém fotografování - Skupiny snímků pořízených v souvislém režimu si můžete rychle prohlédnout, odstranit nebo k nim přidat ochranu. Můžete přejít do nabídky na obrazovce a změnit nastavení 21. Při zápisu dat můžete také přehrávat snímky.

Realističtější a působivější filmy

Vysoké rozlišení 4K HDR4
Mimo nové funkce pro natáčení filmů v úžasném rozlišení 4K prostřednictvím 2,4násobného převzorkování je fotoaparát vybaven novým obrazovým profilem HLG (Hybrid Log-Gamma), který podporuje okamžité zpracování v HDR.

Rozlišení obrazu bez kompromisů

Čtení plného počtu pixelů bez pixel binning pro filmy v rozlišení 4K
Čtení plného počtu pixelů bez pixel binning ve formátu Full-frame 35mm umožňuje 2,4krát zhustit objem dat nutných pro filmy ve 4K (QFHD: 3 840 x 2 160), přičemž minimalizuje efekt moiré a zubatost okrajů. Také si můžete vybrat formát Full-frame nebo Super 35mm. Záznam ve 4K3 využívá formát XAVC S při přenosové rychlosti až 100 Mb/s.

Komplexnější kvalita automatického ostření

Vylepšené rychlé hybridní automatické ostření pro pořizování videozáznamů
Hybridní AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině a AF s detekcí kontrastu udrží zaostření a spolehlivě sledují objekty v pohybu. Široká oblast AF podobná oblasti pro fotografie je nyní k dispozici i u filmů. Díky omezené rychlosti AF lze dosáhnout efektů pomalého ostření. Celkově byla vylepšena možnost přizpůsobit rychlost odezvy konkrétním scénám.

 • HLG (Hybrid Log-Gamma) pro okamžité zpracování HDR - Nový obrazový profil HLG podporuje okamžité zpracování HDR. Videa zachycená v obrazovém režimu HLG budou působit realisticky s minimem tmavých stínů a přeexponování, které ničí gradaci a detaily, a to bez gradace barev.
 • Podporuje S-Log3 a zpomalený a zrychlený záznam - Funkce S-Log3 vylepšuje gradaci ze stínů do středních tónů a rozšiřuje dynamický rozsah až do 14 kroků. Navíc vybere snímkovou frekvenci od 1 do 120/100 sn./s24 pro až 60x rychlejší pohyb a 5x pomalejší pohyb.

Fotografujte s větší jistotou

Spolehlivé funkce a ovládání v kompaktním těle
Model α7 III je vylepšen o rychlé ovládání během fotografování, oslnivě ostré pohledy v hledáčku Tru-Finder, všestrannou možnost připojení, mimořádnou odolnost při fotografování pomocí různých zdrojů napájení a vysokou odolnost proti vlhkosti a prachu.

 • Delší výdrž baterie umožňuje dosáhnout delších a profesionálnějších záznamů  - Model α7 III může využívat baterii NP-FZ100 se zhruba 2,2násobkem kapacity baterie NP-FW50, což na jedno nabití umožňuje nasnímat až přibližně 710 fotografií25. Volitelná nabíječka baterií BC-QZ1 nabízí rychlejší nabíjení v porovnání s nabíjením pomocí USB.
 • Dva sloty na média, podpora UHS-II - Díky dvěma slotům na média, přičemž jeden je kompatibilní s kartou UHS-II pro rychlý zápis dat, dokáže model α7 III provádět současný záznam nebo záznam umožňující změnu úložiště, oddělit data RAW/JPEG a snímky/videa a kopírovat data mezi kartami.

Nabídka My Menu: rychleji k oblíbeným položkám
Do nové nabídky My Menu můžete přiřadit až 30 často používaných položek k okamžitému použití. Můžete vytvořit a přizpůsobit optimální nabídku podle svých potřeb.

Funkce hodnocení
S funkcí hodnocení můžete kdekoli přímo na místě hodnotit pořízené fotografie 1 až 5 hvězdičkami, a to pomocí obrazovky přehrávání, na které se funkce ovládá, pokud má přidělené vlastní tlačítko.

Možnosti připojení pro jednoduché pracovní postupy
Port USB 3.1 Gen 1 je kompatibilní s portem USB Type-C a umožňuje snadný vysokorychlostní dálkový přenos dat do počítače pro manipulaci s velkými obrazovými soubory, které vznikají při fotografování se současným připojením k počítači.

Nová softwarová sada Imaging Edge for Sony

Softwarová sada Imaging Edge zlepší kvalitu obrazu a pracovní postupy a pomůže upravit obrázky ve formátu RAW. Funkce „Remote“: dálkové ovládání fotografování a sledování scény pomocí živého náhledu v počítači. Funkce „Edit“: vyvolávání dat ve formátu RAW do kvalitních fotografií. Funkce „View“: prohlížení, hodnocení a výběr fotografií ze seznamu.

Parametry k produktu Sony Alpha A7 III tělo + Sony 50mm f/1,8

Název parametrů Hodnoty parametrů
Set s objektivem nebo tělo: Pouze tělo
Datum uvedení na trh: 2018/02
Kompatibilita pam. karet: microSDXC, microSDHC, microSD, SD , SDXC , SDHC , Memory stick
Stativový závit: 1/4
Výdrž akumulátoru: 610
Typ akumulátoru: NP-FZ100
České menu: Ano
Konektor pro sluchátka: Ano
Konektor exter. mikrofonu: Ano
HDMI: Ano
USB : Ano
Wi-Fi: Ano
Vestavěný GPS: Ne
Synchronizace blesku: 1/250
Synchrokontakt PC: Ano
Patka pro externí blesk : Ano
Vestavěný blesk : Ne
Otočný displej: Ne
Výklopný displej: Ano
LiveView: Ano
Rozlišení displeje: 921600 px
Velikost displeje (cm): 7.5 cm
Velikost displeje: 3 "
Dioptrická korekce plus: 3 + D
Dioptrická korekce mínus: 4 - D
Pokrytí hledáčku: 100 %
Typ hledáčku: elektronický
Počet ostřících bodů: 693
Max. počet snímků v bracketingu: 9
Bracketing expoziční: Ano
Minimální ISO : 100 ISO
Maximální ISO : 51200 ISO
Sériové snímání: 10 sn./s
Samospoušť: Ano
Bulb (trvalá expozice): Ano
Nejdelší expoziční čas: 30 s
Nejkratší expoziční čas (s): 1/8000
scénicke režimy (sport, makro ...: Ano
P/A/S/M: Ano
Rozlišení videa: 4096 x 2160 px (4K)
Snímkování videa: 60 fps
Ozvučené video: Ano
Videosekvence: Ano
DPOF (přímý tisk): Ano
Ukládání RAW + JPEG: Ano
JPEG (JPG): Ano
RAW (NEFF, DNG): Ano
Max. rozlišení fotografie : 6000 x 4000
Koeficient prodloužení: 1
Typ bajonetu: Sony E
Stabilizátor obrazu: Ano
Poměr stran snímače: 3:2
Čištění senzoru: Ano
Formát senzoru: Full Frame
Rozměr senzoru: 35,6 x 23,8 mm
Typ senzoru: CMOS
Rozlišení : 24.2 Mpx
Vhodné pro využití: Profesionální , Poloprofesionální
Barevná hloubka: 14 bity
Odolný pronikající vodě a prachu: Ne
Šířka: 126.9 mm
Hloubka: 73.7 mm
Výška: 95.6 mm
Hmotnost: 650 g

Komentáře

Buďte první kdo vloží komentář k tomuto produktu

Napište komentář
Sony Alpha A7 III tělo + Sony 50mm f/1,8 mohou nahradit tyto výrobky

Recenze Sony Alpha A7 III tělo + Sony 50mm f/1,8

U tohoto produktu zatím nevíme o žádných recenzích na odborných portálech.

Našli jste recenzi o které ještě nevíme?

Pošlete nám na ni odkaz

Zajímá vás tento produkt?

Pošleme vám e-mail, když se dozvíme o nové recenzi.


Košík: (0)

Váš košík je prázdný

Přihlásit seZaslat zapomenuté heslo

Pokud nemáte účet,
zaregistrujte se zde

Registrovat