Bezpečnostní kamera, rozlišení 4K, 18x digitální zoom, krytí IP66, inteligentní detekce osob, zvířat a vozidel, plně barevný noční režim. ... Přečtěte si více
Bydlíte v rušné čtvrti a chcete zabezpečit svůj rodinný dům nebo firmu? Máme pro vás skvělé řešení v podobě 8MP IP kamery TP-Link Tapo C560WS, která vám poskytne čistý obraz v rozlišení 4K s rozlišením 3 840 x 2 160. Chcete-li zachytit dění v co největším prostoru, nastavte si plán a vyberte si místa, která chcete v daném okamžiku sledovat. Oceníte také až 18násobný digitální zoom. Prohlédněte si více detailů ze svých záběrů.
Hlavní výhody
- 8MP IP kamera pro zabezpečení vašeho majetku
- 18x digitální zoom pro zobrazení detailů
- 360° sledování pohybu s umělou inteligencí
- Podpora připojení Wi-Fi 6
- Stupeň krytí IP66 proti prachu, vlhkosti a vodě
- Rozpoznávání osob, domácích zvířat a vozidel
- Plnobarevný noční režim s bodovým osvětlením a senzorem Starlight
- Vzdálená správa prostřednictvím mobilní aplikace Tapo
- Hlasové ovládání Google Home a Amazon Alexa
- Ukládání záznamů na cloudové úložiště Tapo Care nebo na kartu microSD
- Podpora karet microSD s kapacitou až 512 GB
Libovolné umístění
Otočná kamera poskytuje široké možnosti umístění, takže je ideální pro venkovní zabezpečení domu, pozemku, garáže, obchodu a mnoha dalších míst. Nainstalujte ji na zeď, strop nebo sloup. Tělo kamery je navíc dostatečně odolné proti prachu, vlhkosti a vodě díky specifikaci IP66.
Podpora bezdrátového připojení Wi-Fi 6
Kamera podporuje Wi-Fi 6. Užijte si vysokorychlostní připojení. Pokud použijete pásmo 5 GHz, můžete si užívat vyšší rychlosti. Pásmo 2,4 GHz poskytuje delší dosah.
Další možnosti zálohování
Na fotoaparátu najdete paměťový slot, který podporuje karty microSD s maximální kapacitou až 512 GB. Další možností zálohování je cloudové úložiště Tapo Care, které poskytuje prostor pro vaše bezpečnostní záznamy. Přístup k záznamům tak získáte i v případě odcizení nebo odpojení kamerového systému.
Noční vidění
Bezpečnostní kamera vidí ve dne i v noci. Díky osvětlovacím reflektorům a senzoru Starlight pořizuje barevný záznam i za špatných světelných podmínek. Zabezpečí váš domov i ve tmě.
Detekce osob a sledování pohybu s umělou inteligencí
Kamera využívá umělou inteligenci pro pokročilou detekci pohybu. Rozpozná osoby, domácí zvířata a auta v okolí. Dokáže také sledovat pohyb a využívá umělou inteligenci k rozpoznání tváří vašich blízkých od cizích lidí. Zároveň si můžete snadno vyhradit aktivity pouze v určitých zónách. prostřednictvím vestavěného mikrofonu a reproduktoru můžete snadno komunikovat s osobou stojící v blízkosti kamery. Nezvané hosty odradí světelný a zvukový alarm.
Správa v aplikaci Tapo
Stáhněte si aplikaci TP-Link Tapo do svého chytrého telefonu nebo tabletu. Živé náhledy prostřednictvím mobilní aplikace jsou užitečné například pro snadné přijímání a odmítání návštěv, ale také pro uklidnění domácích mazlíčků, když jste v práci nebo na cestách.
Specifikace
- Značka: Pneumatická ochrana proti hmyzu.
- Model: Tapo C560WS
- Určení: kamera
- Obrazový snímač: 1/27" CMOS s progresivním snímáním Starlight
- Noční vidění: infračervená LED dioda s vlnovou délkou 850 nm, barevné noční vidění s hvězdným světlem
- Osvětlení: 2x vestavěné bodové světlo
- Úložiště: Slot pro kartu MicroSD (až 512 GB), služba cloudového úložiště Tapo Care (nutné předplatné)
- Systémové požadavky: Aplikace Tapo - operační systémy iOS 12.0+ a Android 5.0+.
Objektivy:
- Ohnisková vzdálenost: 4 mm
- Světelnost: F1,6
- FOV: 105° (úhlopříčka), 88° (horizontální), 45° (vertikální)
Video
- Max. 4K 8MP 3 840 x 2 160 px
- Snímková frekvence: 25 snímků/s
- Digitální zoom: 18x
- Komprese videa: H.264
- Živý náhled: ano
- Vylepšení obrazu: 3DNR, WDR
- Vstup a výstup zvuku: vestavěný mikrofon a reproduktor
- Komunikace: obousměrná
- Hlasitost alarmu/sirény: 99 dB
Síť
- Síťové připojení: Wi-Fi nebo Ethernet
- Bezdrátové připojení: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, 2,4 GHz /5 GHz
- RTSP: ano
- ONVIF: ano
- Zabezpečení: SSL/TLS, AES
Rozhraní a tlačítka
- 1x ethernetový port
- 1x tlačítko Reset
- 1x slot pro kartu MicroSD (až 512 GB)
Napájení
- Zdroj napájení: napájecí adaptér 12V DC
- Vstupní napětí: 100-240 V, 50/60 Hz
- Výstupní napětí: 12 V, 1 A (DC Power)
Funkce
- Detekce pohybu
- Detekce osob
- Detekce domácích zvířat
- Detekce vozidla
- Zóny aktivity
- Upozornění
- Asistent Google
- Amazon Alexa
Fyzické parametry
- Certifikace.
- Odolnost: IP66
- Montáž: strop, stěna, stožár
- Provozní teplota: -30 až 60 °C
- Barva: bílá
- Rozměry: 147,4 x 165,4 x 74,7 mm
Obsah balení
- 1x kamera
- 1x stejnosměrný napájecí adaptér
- 1x montážní nálepka se šablonou
- 1x montážní držák
- 1x sada šroubů a kotev
- 2x šrouby držáku
- 1x vodotěsné těsnění
- 1x vodotěsné kabelové nástavce
- 1x návod k použití
| LAN | Ano |
|---|---|
| Rozlišení | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Objektiv | 4 mm |
| Baterie | Nie |
| Napájení | 12V 1A DC |
| Barevné provedení | Biela |
| Rozměry š x v x h (mm) | 147,4 x 165,4 x 74,7 |
| Rozlišení (Mpix) | 8 |
| Zoom | ne |
| Zorný úhel | 88 |
| Rozhraní | LAN + WiFi |
| Provozní teplota (°C) | -30 až 60 |
| Rychlost LAN portů | 10/100 Mbps |
| Provozní prostředí | Vonkajšie |
| WiFi | Áno |
| Bluetooth | Nie |
| Počet kamer | 1 kamera |
| Smart aplikace | TP-Link TAPO |
| Snímač | 1/27" |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Montáž | Viac možností |
| Přísvit | Áno |
| Varifokální objektiv | Nie |
| Otočná | Áno |
| Délka záruky pro IČO (měsíce) | 24 |
| Video komprese | H.264 |
| Mikrofon / reproduktor | Ano / Ano |
| Režim den / noc | ano |
| Tlačítka | reset |
| Provedenie | Speed dome (PTZ) |
| Obsah balení | Kamera, napájecí adaptér, návod, podstavec |
| Napájanie pres PoE | Nie je |
| Provedenie antivandal | Nie |
| Napájecí konektor | DC konektor |
| Slot pro paměťovou kartu | Áno |


























