Venkovní kamera, rozlišení 2 MP, odolná proti povětrnostním vlivům, inteligentní noční vidění (černobílé a barevné), obousměrná komunikace, detekce pohybu, siréna a blikající světla při detekci narušitele, komprese H.265. ... Přečtěte si více
Ezviz H8C dohlíží na váš domov, i když jste v práci, na dovolené nebo na návštěvě u příbuzných. Umístěte jej venku. Odolá i nepříznivým povětrnostním podmínkám, mezi které patří déšť, bouřka a sníh. Díky vestavěným dvěma anténám je jeho síťové připojení silné a stabilní. Kamera vám tak poskytne nepřetržitou ochranu vašeho majetku.
Hlavní výhody
- Snímání v úhlu až 360° pro dokonalý přehled
- Vysoké rozlišení 1 920 x 1 080 pro čistý obraz
- Odolnost vůči povětrnostním vlivům
- Inteligentní režim pro přepínání mezi černobílým a plně barevným nočním viděním
- Inteligentní detekce pohybu pro rozlišení lidské postavy od ostatních objektů
- Obousměrná komunikace
- Siréna a blikající reflektory při detekci narušitele
- Praktická aplikace pro snadné ovládání odkudkoli
- Vyšší komprese dat H.265
Vysoce kvalitní rozlišení a noční vidění
Kamera Ezviz vám poskytne ostré video s rozlišením 1 920 x 1 080. Uvidíte i ty nejmenší detaily. Vidět můžete i v noci. Kamera vám poskytne černobílé nebo barevné noční vidění s dosahem až 30 metrů. Pokud aktivujete inteligentní noční vidění, kamera se při detekci pohybu automaticky přepne z černobílého na barevné.
Otočná kamera pro dokonalý přehled
Kamera se otáčí a naklání. Díky 360° záběru zaznamenává vše, co se děje kolem vás. Při sledování omezuje mrtvá místa a snímá každý kout. Pokud si stáhnete aplikaci Ezviz, můžete nastavit až 12 úhlů záběru. Kamera se vždy automaticky natočí na místo, které má nejvíce monitorovat.
Detekce pohybu s umělou inteligencí
Kamera využívá umělou inteligenci k rozlišení osob od ostatních objektů. Sleduje jejich pohyb a otáčí se tak, aby je sledovala. Tím se snižuje počet upozornění na detekci pohybu způsobených omylem padajícím listím nebo hmyzem.
Obousměrná komunikace a siréna
Vstoupil na váš pozemek poslíček s balíčkem nebo nečekaný host? Promluvte si na s nimi. Kamera umožňuje obousměrnou komunikaci pomocí chytrého telefonu. Pokud kamera detekuje narušitele, spustí hlasitou sirénu a reflektory začnou blikat. Tím ho varuje a zažene ho pryč.
Pohodlné ovládání
S aplikací Ezviz máte pod kontrolou vše, co se doma děje, ať už jste v práci nebo kdekoli jinde.
Komprese H.265
Technologie H.265 poskytuje lepší kompresi dat bez ztráty kvality obrazu. Současně soubory při ukládání nezaberou tolik místa.
Specifikace
- Značka: HBO, s.r.o., s.r.o.
- Model: H8C
- Určení: fotoaparát
- Obrazový snímač: 1/2,7" CMOS s progresivním snímáním
- Minimální osvětlení: 0,5 luxů (F1,6, AGC ON), 0 luxů s IR zářením
- Rychlost závěrky: samočinná závěrka
- Dosah nočního vidění: až 30 m
- Objektiv: 4 mm, F2,0
- Zorný úhel: 104° úhlopříčka, 89° horizontální, 46° vertikální
- Pásmo: 350°
- Náklon: 80°
- Uchycení objektivu: M12
- DNR: 3D DNR
- WDR: Digitální WDR
- Den a noc: IR-cut filtr s automatickým přepínáním
Video a zvuk
- Maximální rozlišení: 1 920 x 1 080
- Snímková frekvence: max. 30 snímků/s, samočinná adaptace během síťového přenosu
- Komprese videa: H.265 / H.264
- Datový tok videa: Full HD, Hi-Def, Standard, adaptivní datový tok
- Datový tok zvuku: samočinně adaptivní
- Max. Datový tok: 2 Mb/s
Úložiště:
- Místní úložiště: podpora karet microSD až do velikosti 512 GB
- Cloudové úložiště: podpora úložiště Ezviz CloudPlay (vyžaduje předplatné)
Síť
- Standard Wi-Fi: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n
- Frekvenční rozsah: 2,4 až 2,4835 GHz
- Šířka pásma: podpora 20 MHz
- Přenosová rychlost: 11b 11 Mb/s, 11g 54 Mb/s, 11n 72 Mb/s
- Párování Wi-Fi: AP
- Wired network: RJ45 x 1 (10M/100M adaptivní ethernetový port)
Funkce
- Detekce: detekce člověka pomocí umělé inteligence
- Další funkce: Anti-Flicker, Dual-Stream, Heart Beat, Ochrana heslem, Vodoznak
Napájení:
- Zdroj napájení: DC 12V/1A
- Spotřeba energie: max. 12 W
Fyzické parametry
- Barva: bílá
- Hmotnost: 420 g
- Rozměry: 100 x 129,19 x 149,75 mm
Obsah balení
- 1x fotoaparát
- 1x napájecí adaptér 12 V/1 A
- 1x sada šroubů
- 1x vodotěsná sada
| LAN | Ano |
|---|---|
| Rozlišení | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Objektiv | 4 mm |
| Baterie | Nie |
| Hmotnost (g) | 420 |
| Napájení | 12V 1A |
| Barevné provedení | Biela |
| Rozměry š x v x h (mm) | 100 x 129,19 x 149,75 |
| Rozlišení (Mpix) | 2 |
| Zorný úhel | 88 |
| Rozhraní | LAN + WiFi |
| Provozní teplota (°C) | -30 až 50 |
| Rychlost LAN portů | 10/100 Mbps |
| Provozní prostředí | Vonkajšie |
| WiFi | Áno |
| Smart aplikace | Ezviz |
| Snímač | 1/2,7" |
| Dosah IR přísvitu | 30 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Montáž | Stropný |
| Přísvit | Áno |
| Varifokální objektiv | Nie |
| Otočná | Áno |
| Délka záruky pro IČO (měsíce) | 24 |
| Video komprese | H.264 / H.265 |
| Mikrofon / reproduktor | Ano / Ano |
| Spotřeba – provoz [W] | 12 |
| Provedenie | Speed dome (PTZ) |
| Slot pro paměťovou kartu | Áno |















































