Otočná kamera pro vnitřní/venkovní zabezpečení, rozlišení 2K 2 304 x 1 296 px, plně barevné noční vidění se 3 režimy, inteligentní detekce pohybu, podpora hlasového ovládání, úložiště na kartě microSD až 512 GB nebo v cloudu. ... Přečtěte si více
Bydlíte v rušné čtvrti a chcete ochránit svůj dům, byt nebo firmu? Bezpečnostní kamera TP-Link TC41 dohlédne na váš majetek. Zaznamenává čistý obraz v rozlišení 2K (2 304 x 1 296 px), takže vám neunikne žádný detail. Kamera má 360° horizontální a 130° vertikální rozsah a sleduje každý pohyb díky vysokorychlostnímu otáčení. Kamera navíc podporuje hlasové ovládání a spolupracuje s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa.
Hlavní výhody
- Vysoce kvalitní rozlišení 2K
- Velký rozsah kamery - 360° horizontálně a 130° vertikálně
- Podpora hlasového ovládání
- Stupeň krytí IP65 - odolnost proti prachu a vodě
- Inteligentní detekce pohybu a rozpoznávání osob
- Nastavení aktivní zóny
- Barevné noční vidění se 3 režimy
- 2 způsoby ukládání záznamů - na kartu microSD nebo do cloudu Tapo Care
- Možnost fyzického zakrytí objektivu pro větší soukromí
- Nastavitelný zvukový a světelný alarm
Libovolné umístění
Otočnou kameru můžete namontovat na libovolné místo. Nezáleží na tom, zda ji nainstalujete na zeď, na strop nebo dokonce na sloup. Tělo kamery s krytím IP65 je navíc odolné proti prachu, vlhkosti a vodě, takže jí neublíží ani nepříznivé počasí.
Další možnosti zálohování
Kamera je vybavena slotem pro kartu microSD s kapacitou až 512 GB. Na ni se vejde až 840 hodin záznamu v kvalitě 2K. Pokud vám tento typ úložiště nevyhovuje, vyzkoušejte cloudové úložiště Tapo Care. Díky němu budete mít neustálý přístup ke svým záběrům.
Plnobarevný noční režim
IP kamera zabezpečí váš majetek i ve tmě díky plně barevnému nočnímu vidění. Vyberte si mezi plně barevným režimem, úsporným infračerveným režimem s dosahem až 30 m nebo inteligentním režimem. Ten se automaticky přepne do plně barevného režimu, jakmile zjistí pohyb. Snadněji tak zjistíte, kdo se pohyboval v okolí vašeho domu nebo co se děje na vašem pozemku.
Detekce osob a sledování pohybu
Inteligentní detekce s umělou inteligencí vás upozorní na pohyb a rozpozná osoby. Tím se sníží počet falešných poplachů. Navíc můžete nastavit aktivní zóny, které bude kamera hlídat. vyzkoušejte režim fyzického soukromí. Fyzicky zakryjte objektiv kamery.
Zvukový a světelný alarm
Zvukový a světelný alarm spolehlivě odradí nezvané návštěvníky. Zvolte si intenzitu světla podle svých požadavků. Kromě toho můžete nahrát vlastní zvuk a nastavit jej jako alarm. vestavěnýmikrofon a reproduktor usnadňují kontaktování osoby stojící v blízkosti kamery. Také můžete na dálku hovořit s pošťákem nebo například s členem rodiny, který přišel na návštěvu.
Pohodlné ovládání v aplikaci
Aplikace Tapo umožňuje snadné ovládání a nastavení kamery. Získáte pohodlný přístup k živým náhledům a můžete snadno přehrávat nebo ukládat všechny záznamy. Stáhněte si aplikaci do chytrého telefonu, zapněte kameru a postupujte podle průvodce.
Specifikace
- Značka: Dětská autokamera s kamerou, která je určena k natáčení.
- Model: TC41
- Určení: bezpečnostní kamera
- Typ/tvar kamery: Rychlá kopule (PTZ)
- Obrazový snímač: 1/2,8" snímač CMOS s progresivním skenováním
- Objektiv - ohnisková vzdálenost: 3,9 mm
- Objektiv - zorné pole: 97,23° úhlopříčně, 82,3° horizontálně, 45,31° vertikálně
- Rozsah pohybu: 340° (otáčení, pokrytí 360°), 60° (naklápění/naklápění, pokrytí 130°)
- Noční vidění: infračervená LED dioda s vlnovou délkou 850 nm (29,9 m), plně barevná
- Osvětlení: 2x vestavěný reflektor
- Rozhraní a tlačítka: 1x tlačítko Reset, 1x slot pro kartu MicroSD
Video a zvuk
- Maximální rozlišení: 2 304 x 1 296 px (2K)
- Snímková frekvence: 15 snímků za sekundu
- Komprese videa: H.264
- Živý náhled: ano
- Vylepšení obrazu: 3DNR, WDR
- Vstup a výstup zvuku: vestavěný mikrofon a reproduktor
- Zvuková komunikace: obousměrný zvuk s funkcí potlačení šumu
- Hlasitost sirény: 90 dB
Úložiště
- Místní úložiště: slot pro kartu MicroSD (až 512 GB)
- Cloudové úložiště: Služby cloudového úložiště Tapo Care (vyžaduje předplatné)
Detekce a upozornění
- Detekce AI: detekce pohybu, detekce osob, detekce neoprávněné manipulace
- Zóny aktivity: ano
- Upozornění na odchod: systémová upozornění, snímek (Tapo Care Services)
Síť
- Připojení k síti: Wi-Fi
- Bezdrátové připojení: IEEE 802.11b/g/n, 2,4GHz Wi-Fi
- RTSP: Ano
- ONVIF: ano
Zabezpečení:
- Strojové učení
- 128bitové šifrování AES s protokolem SSL/TLS
- WPA/WPA2-PSK
Napájení
- Napájení: napájecí adaptér 12 V DC
- Vstupní napětí: 100 až 240 V, 50/60 Hz
- Výstupní napětí: 12 V, 1 A (DC)
Další parametry
- Certifikace: CE, FCC, RoHS, RCM
- Podpora: Google Assistant, Amazon Alexa
- Odolnost proti povětrnostním vlivům: IP65
- Systémové požadavky: Aplikace Tapo - iOS 9.0 nebo vyšší, Android 4.4 nebo vyšší
- Montáž: montáž na strop, montáž na stěnu, montáž na tyč
- Provozní teplota: -30 až 60 °C
- Teplota skladování: -40 až 60 °C
- Provozní vlhkost: 10 % až 90 % relativní vlhkosti bez kondenzace
- Skladovací vlhkost: 0 až 90 % relativní vlhkosti bez kondenzace
- Barva: bílá
- Rozměry: 123,8 x 90 x 123 mm
Obsah balení
- 1x kamera
- 1x napájecí adaptér
- 1x montážní kotvy
- 1x sada montážních šroubů
- 1x sada šroubů pro držák
- 1x montážní šablona
- 1x montážní držák
- 1x vodotěsné těsnění
- 1x stručný návod k použití
| LAN | Ne |
|---|---|
| Hmotnost (g) | 466 |
| Napájení | 12V 1A |
| Barevné provedení | Biela |
| Rozměry š x v x h (mm) | 123,8 x 90 x 123 |
| Baterie | Nie |
| Slot pro paměťovou kartu | Áno |
| Rozlišení (Mpix) | 3 |
| Obsah balení | Kamera, napájecí adaptér, návod, podstavec |
| Zoom | ne |
| Provedení | Speed dome (PTZ) |
| Provozní teplota (°C) | -30 až 60 |
| Provozní prostředí | Vonkajšie |
| WiFi | Áno |
| Bluetooth | Nie |
| Počet kamer | 1 kamera |
| Smart aplikace | TP-Link TAPO |
| Rozhraní | WIFI |
| Napájecí konektor | DC konektor |
| Snímač | 1/2.8" |
| Objektiv | 3,89 mm |
| Dosah IR přísvitu | 30 |
| Provedení antivandal | Nie |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Montáž | Viac možností |
| Přísvit | Áno |
| Varifokální objektiv | Nie |
| Otočná | Áno |
| Délka záruky pro IČO (měsíce) | 24 |
| Rozlišení | 2304 x 1296 |
| Video komprese | H.264 |
| Napájení přes PoE | Nie je |
| Mikrofon / reproduktor | Ano / Ano |
| Zorný úhel | 105 |
| Režim den / noc | ICR (IR cut filtr), plnobarevné |
| Audio vstup / výstup | Ano / Ano |
| Počet streamů | 1 |
| Cena po přihlášení | Áno |





























































